Wielkie Poszukiwania 2 przedmiot 3

Przedmiot 3
Wybacz mi najdroższa te ostatnią kłótnie i to że pożegnał Cię jedynie mój wrzask.
Wybacz mi to, ze wizja bogactwa zaćmiła mój umysł, że omamił mnie złota blask.
Miałem wrócić do Ciebie, mieliśmy żyć dostatnio jako szczęśliwa rodzina.
Wiem już jednak, że tak się nie stanie. Wybiła dla mnie ostatnia godzina
Gdybym tylko Cię usłuchał… Przeliczyłem się po stokroć udając do tej przeklętej bestii leża.
Smoczy ogień strawił me ciało. Pozostała zbłąkana dusza i poczerniały w grocie szkielet rycerza.

Więcej informacji znaleźć można na forum w odpowiednim temacie.

Wielkie Poszukiwania 2 przedmiot 2

Przedmiot 2
Podróżując zbłądził raz pewien nierozważny człek
Błąkając się natrafił na miejsce gdzie łączą się koryta rzek
A że wędrował już długo odpocząć postanowił choć chwil kilka
Podróżnik zasnął głęboko i nie usłyszał zbliżającego się wilka
Drapieżnik zdecydowanie od człeka miał lepszy dzień
Nasycił się trupem a jego torbę z listami skrył mech i drzewa cień

Więcej informacji znaleźć można na forum w odpowiednim temacie.

Zakończenie Igrzysk

13 dzień za Nami !Zakończenie II igrzysk sosaryjskich! Wygrana Aredana Corthala w turnieju pvp 1vs1!

Ostatnią dyscyplina II igrzysk sosaryjskich miał być turniej PVP 2vs2,3vs3.
Niestety słaba frekwencja i na prośbę graczy dzisiejszego dnia walczyliśmy 1vs1.
Chętnych początkowo było 7 , po wcześniejszym wylosowaniu bez walki do półfinału awansowałby Lenti.
Lecz pojawienie się w ostatniej chwili Satsumy Nerrmacka oraz Darthar D’aelthar sprawiło że Lenti musiał walczyć o półfinał z wygranym walki kwalifikacyjnej. Na arenie zobaczyliśmy kilka młodych osób które chciały poczuć rządzę krwi: Rejvik oraz Cristof Bacatore.
Pojawili się też magowie : Esse , Ghrelk , Aredan Corthal.
Nie zabrakło także doświadczonego w boju , byłego generała Delucji Lotheda Caerdinna.
Turniej rozpoczął się i oto co się wydarzyło:

YKsaOYb

Na pudle stanęli:

dBJhVpN

Wielkie Poszukiwania 2 przedmiot 1

Przedmiot 1
Cóż to za miejsce było przedziwne, skryte pośród skalistych zboczy
Dom paskudnych istot, do której wkroczył śmiałek bój z nimi stoczyć
Pokraczne bestie o szczurzych oczach i ramionach trzech!
Powykrzywiane, zdeformowane aż trud opisać mnogość ich cech.
A może to wszystko iluzja, ułuda, efekt fioletowego pyłku?
Cholera, uciekając zgubiłem tarcze, będąc u przytomności schyłku…

PS. Zgodnie z Obietnicą pierwszy przedmiot. Żeby było nieco trudnej nie będę już wrzucał zrzutów przedmiotu który trzeba odszukać, będą one też nieco bardziej pospolite.

Więcej info na forum w odpowiednim temacie.

Nowa era Yew – Festyn!

Władze Księstwa Yew pragną zaprosić wszystkich mieszkańców Sosarii na Festyn ku czci nowej władzy w księstwie.
Festyn odbędzie się na terenie Yew 17 dnia astralnego tego miesiąca porą wieczorną w okolicy 20 godziny (17.04.2015 około 20:00).
Lista przewidzianych atrakcji pojawi się niebawem, dla uczestników przewidziane będą ciekawe nagrody.
Straż księstwa w tym dniu otrzyma rozkaz o wpuszczeniu wszystkich chętnych na teren miasta.

Więcej info znaleźć można na forum w odpowiednim temacie.

Wielkie poszukiwania 2.0

Zgodnie z obietnicą, po przerwie nadszedł czas gdy po raz drugi będziecie mogli przemierzać świat w poszukiwaniu różnego rodzaju przedmiotów. Wziąłem sobie do serca wsze uwagi i sugestie i forma poszukiwań ulegnie nieco zmianie. Przede wszystkim nie będzie już podziału na tury, oznacza to, że przez cały czas trwania poszukiwań obowiązywać będzie jedna klasyfikacja punktowa, co za tym idzie w każdej chwili do zabawy dołączyć będzie mogła kolejna osoba nawet jeśli zacznie poszukiwania w połowie trwania całej zabawy. Każdy kto weźmie udział może liczyć na drobny upominek jednak najciekawsze nagrody zarezerwowane będą oczywiście dla zwycięzców.

Sam przebieg poszukiwań nie ulegnie zmianie a najbardziej zbliżony będzie do II etapu poprzednich poszukiwań. Na każdy przedmiot przypadnie jeden znalazca. Przedmiotów przewiduje około 14 jednak ich liczba w razie potrzeby rozstrzygnięcia remisu może ulec zmianie.

Nie obiecuje, że będzie tak w przypadku każdego przedmiotu jednak będę starał się wybierać miejsca do których dotrzeć mogą nawet słabe i młode postacie. Postaram się by przedmioty pojawiały się codziennie, godzina jednak będzie losowa i mocno uzależniona od mojego grafiku pracy. Oczywiście nadal zabrania się szukania przedmiotów duchem. Przyłapanie na takim procederze może skutkować dyskwalifikacją z całych poszukiwań. Pierwszy przedmiot pojawi się najprawdopodobniej jutro… a może jeszcze dziś?

Osoby które będą chciały wziąć udział będą musiały:

1. Odszukać przedmiot
2. Zrobić screena swojej postaci w miejscu gdzie się on znajduje
3. Opisać w co najmniej 10 zdaniach krótką relacje z poszukiwań
4. Wysłać wszystko powyższe bezpośrednio do mnie na PW.

Więcej info znajdziecie na forum w odpowiednim temacie.

mart

Smacznego jajka, mokrego dyngusa!

Z okazji Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy życzyć wszystkim graczom DMII spokoju ducha, przyjemnie spędzonego czasu w rodzinnym gronie. Abyście odpoczęli od zgiełku codziennego życia i nabrali energii na kolejne dni. Życzymy Wam abyście odnaleźli sens i radość z tego wyjątkowego czasu, i aby zstąpiła na Was łaska Zmartwychwstałego. Amen

Ekipa DM

Ciekawostka z życia DM

Nasz szanowny admin Sin, był niedawno na spotkaniu wyborczym z Partią KORWiN, które odbyło się na lotnisku w Trójmieście. Miał nawet możliwość zamienić kilka zdań z liderem partii. Okazało się, że znana na DM postać Yanu Korin-Nike naprawdę należy do Janusza Korwin-Mikke. Kandydat na prezydenta przekazał Sinowi swoje uwagi odnośnie serwera. Zapytany kiedy znowu zaloguje się do naszego świata, odparł że będzie to trudne do zrobienia. Podczas niedawnych obrad Europarlamentu, na których Pan Janusz zasnął, dodatkowo wpadł też na biernym makrze Mądrości. Pech chciał, że DzikiHL nie popuścił i wymierzył karę.

Lider partii przekazał jednak, że po wyborach postara się wrócić do czynnej gry na DM, prawdopodobnie nową postacią.

Ekipa DM pragnie życzyć Panu Januszowi powodzenia w nadchodzących wyborach i jak najszybszego powrotu, niezależnie od wyników.

II Igrzyska Sosaryjskie – Dzień 11 i 12

Najpierw miastem zmagań sportowców była Twierdza Krasnoludów. Wojny Krasnoludów pierw z orkami Orkami , teraz z Delucją nie służą brodaczom. Miasto opustoszałe, zniszczone walkami, sam organizator bardzo się zdziwił.
Na podeście siłaczy pojawili się: Satsuma Nerrmack, Vidgar, Ademar de Morto, Aredan Corthal, Darthar D’aelthar, Kord, Agrival, Albabur.

podnoszenie ciezarow

Konkurencja Jazda konna w pewnym momencie była zagrożona, bowiem na linii startu od 18:50 do samej 19:20 ledwo dwóch jeźdźców.
Po chwili pojawiło się kolejnych czterech jeźdźców i zawody odbyły się.

jazda konna

Pełny opis wyścigu znaleźć można na forum w odpowiednim temacie.

Nowy ekipant oficjalnie

Zirr zakończył pozytywnie okres próbny i zostaje pełnoprawnym scenarzystą, stając się opiekunem rasy krasnoludów, miast Skara Brae oraz Brytania i grupy fabularnej Przymierza Światłości (potocznie: orderu).

sin